شهرداری رشت
۱۴۰۳ سه شنبه ۲۸ فروردين
به وب سایت منطقه ۴ شهرداری رشت خوش آمدید
پیام تبریک مدیر منطقه چهار شهرداری رشت به مناسبت عید غدیر خم 1398/05/29
پیام تبریک مدیر منطقه چهار شهرداری رشت به مناسبت عید غدیر خم

 

جناب آقای مهندس امیرلو مدیر محترم منطقه چهار شهرداری رشت طی پیامی فرارسیدن هجدهم ذی‌الحجه و عید سعید غدیر را به عموم مردم شریف رشت تبریک گفتند.

 

متن این پیام بدین شرح است:

 


 

  

« بسم‌الله الرحمن الرحیم »

 

اَلْیوْمَ أَکمَلْتُ لَکمْ دینَکمْ وَ أَتْمَمْتُ عَلَیکُمْ نِعْمَتی وَ رَضیتُ لَکُمُ الْإِسْلامَ دیناً

« سوره مائده آیه سوم »

غدیر تجلی اراده خداوند و نقطه عطفی در تاریخ بشریت است. غدیر یک مکان محدود نیست، بلکه بی‌منتها و جاودانه است. واقعه غدیر یک تفکر است، نشانه و رمزی است که از تداوم خط نبوّت حکایت می‌کند. غدیر نقطه تلاقی کاروان رسالت با طلایه‌داران امامت است. غدیر روز تداوم رسالت محمد (ص) در ولایت علی(ع) و عید پیمان و عهد است. زنجیره تداوم ایمان، وجدان پاک هستی و نبض حیات حقیقت است.

غدیر روز کامل شدن دین و اتمام نعمت بر بندگان خداست تا روح خود را از وابستگی‌های دنیایی رهانیده و به‌سوی خدای هستی‌بخش به پرواز درآورد و در این مسیر ، بندگان خوب خدا از فرصت کوتاه زندگی ، با استعانت از مکتب ولایت و بجای آوردن طاعات و عبادات در خدمتگزاری به خلق خداوند و مردم اهتمام ورزیده و برکات آن را ره‌توشه آخرت خود کنند.

غدیر عظمت اسلام را معنا داد و با تفکر عمیق عدالت‌خواهی، سعادت بشری را به عینیت رساند و امید به هدایت الهی را تجسم بخشید.

فرارسیدن عید سعید غدیر خم، عید ولایت و امامت و این عید بزرگ که بهانه‌ای است برای تجدید میثاق با ولایت را به همه شیعیان آن امام همام به‌ویژه همشهریان عزیز منطقه چهار، و همچنین همکاران خدومم در این منطقه تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم. و امیدوارم همه ما بتوانیم جزو رهروان راستین آن امام و پیروان واقعی خط ولایت و امامت باشیم.

 

آرش امیرلو

مدیر منطقه چهار

1398/05/28

تعداد بازدید: 1955
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal