شهرداری رشت
۱۴۰۲ يکشنبه ۱۹ آذر
به وب سایت منطقه ۴ شهرداری رشت خوش آمدید
پیام تبریک مدیر منطقه چهار شهرداری رشت به مناسبت روز خبرنگار 1398/05/17
پیام تبریک مدیر منطقه چهار شهرداری رشت به مناسبت روز خبرنگار

 

 

جناب آقای مهندس امیرلو مدیر محترم منطقه چهار شهرداری رشت طی پیامی روز خبرنگار را به تمام فعالان عرصه اطلاع‌رسانی تبریک گفتند.

 

متن این پیام بدین شرح است:

 


 

  

« بسم‌الله الرحمن الرحیم »

 

بی‌شک،دستیابی به قله‌های پیشرفت، سربلندی و سعادت کشور، مراقبت از منافع ملی و مصالح مردم و آرمان‌های ارزشمند انقلاب اسلامی جز با حق‌جویی، صدق و مجاهدت در عرصه آگاهی ممکن نمی‌شود.

خبرنگاران به‌عنوان دیده‌بانان جامعه در سنجش و هدایت افکار عمومی نقش مهمی بر عهده‌دارند، و می‌توانند با شناخت انتظارات، خواست‌ها و نیازهای مردم و انتقال دوسویه آن بین مردم و مسئولان نقش مهم خود را در تعالی کشور ایفا کنند. نوشته‌هایشان طلوع حقیقت و بیان دردهای کسانی هست که نمی‌توانند بگویند و فریادشان بی‌صداست. خبرنگاران طلایه‌داران جبهه قلم و اندیشه و عامل آگاهی‌دهندۀ مردم در لحظات و صحنه‌های سرنوشت‌ساز جامعه‌اند و ازآنجایی‌که به‌دنبال حقیقت و انعکاس واقعیت‌ها می‌باشند همواره شایسته تکریم و تحسین‌اند.

هفدهم مرداد، به مناسبت سالروز شهادت خبرنگار متعهد و شجاع، شهید "محمود صارمی" روز پاسداشت از تلاش‌های بی‌وقفه انسان‌های آگاهی‌دهنده‌ای است که با سلاح قلم خود در کشورمان ایران، سرزمین مردم آگاه و شریف، قدم می‌زنند.

این‌جانب نیز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای اصحاب رسانه و تبریک این روز به همه خبرنگاران، عکاسان، اصحاب رسانه و خانواده بزرگ مطبوعات و فعالان عرصه اطلاع‌رسانی در شهر رشت، از توجه و اهتمام ویژه اصحاب رسانه در انعکاس اخبار و اطلاع‌رسانی فعالیت‌ها و خدمات دولت و نظام ‌تشکر و قدردانی نموده، از درگاه خداوند متعال برای همگان سلامتی و توفیق روزافزون مسئلت می‌نمایم.

 

آرش امیرلو

مدیر منطقه چهار

1398/05/17

تعداد بازدید: 1723
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal