شهرداری رشت
۱۴۰۳ سه شنبه ۲۸ فروردين
به وب سایت منطقه ۴ شهرداری رشت خوش آمدید
پیام تبریک مدیر منطقه چهار شهرداری رشت به مناسبت روز جهانی کارگر 1398/02/11
پیام تبریک مدیر منطقه چهار شهرداری رشت به مناسبت روز جهانی کارگر

 

 

جناب آقای مهندس امیرلو مدیر محترم منطقه چهار شهرداری رشت طی پیامی روز کارگر را به تمام زحمتکشان این عرصه تبریک گفتند.

 

متن این پیام بدین شرح است:

 

 

  

« بسم‌الله الرحمن الرحیم »

 

انجام کار، مطلوب خداوند است و همچون عبادت و جهاد در راه خدا مقدس است. کار مایه حیات زندگی است، چشمه‌سار زلال زندگی با کار جلا و روشنی می‌یابد و کارگران، پیشگامان این حیاتِ بدیع و نشاط‌آفرین‌اند.

کارگران از شریف‌ترین طبقه اجتماع هستند، زیرا چرخش دست و بازوی آن‌ها باعث چرخش چرخه‌های‌ زندگی جامعه و امتداد رگه‌های‌ حیات در مجاری هستی است.

کارگران از ارزشمندترین طبقه و سودمندترین گروه در جامعه‌ها هستند. چرخ عظیم جوامع بشری با دست توانای کارگران در حرکت و چرخش است. حیات یک ملت مرهون کار و کارگر است کار خلاصه نمی‌شود به جنبش مخصوص و کارگر خلاصه نمی‌شود به گروهی خاص و به این انگیزه، روز کارگر روز همه‌ی ملت است

روز جهانی کارگر فرصت مغتنمی است تا دولت‌ها و ملت‌ها بیشتر و بهتر به اهمیت، جایگاه و نقش کارگران، این بازوان توانمند تولید و توسعه توجه نمایند، و ضمن تجلیل از این قشر شریف و زحمتکش به ترویج فرهنگ کار و همت و سازندگی به‌خصوص در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب به‌عنوان سال «رونق تولید» نام‌گذاری شده بپردازند.

این‌جانب به نمایندگی از همکاران خدوم خود در مجموعه شهرداری رشت این روز را به‌تمامی زحمتکشان عرصه کار و تلاش و سازندگی در شهر رشت، به‌ویژه کارگران زحمتکش مجموعه شهرداری رشت تبریک عرض نموده، و تداوم توفیق ایشان را در خدمت به میهن اسلامی‌مان ایران سربلند، از درگاه خداوند متعال خواهانم. 

آرش امیرلو

مدیر منطقه چهار

98/02/11

 

 

 

تعداد بازدید: 1656
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal