شهرداری رشت
۱۴۰۳ سه شنبه ۲۸ فروردين
به وب سایت منطقه ۴ شهرداری رشت خوش آمدید
پیام تبریک مدیر منطقه چهار شهرداری رشت به مناسبت روز جانباز 1398/01/21
پیام تبریک مدیر منطقه چهار شهرداری رشت به مناسبت روز جانباز

 

در آستانه ولادت باسعادت حضرت ابوالفضل‌العباس و روز جانباز جناب آقای مهندس امیرلو مدیر محترم منطقه چهار شهرداری رشت طی پیامی این مناسبت را به‌تمامی جانبازان معظم تبریک گفتند. 

متن این پیام بدین شرح است:


  

«بسم‌الله الرحمن الرحیم»

 

وَ فَضَّلَ اللَّهُ الْمُجاهِدینَ عَلَی الْقاعِدینَ أَجْراً عَظیماً

«95 نساء»

جانباز کسی است که به‌قصد جهاد و قرب الی الله از دنیا رسته است و برای نجات جامعه خود از چنگال اهریمن بی‌ایمانی، جهاد می‌کند و جان شیرین را در طبق اخلاص قرار می‌دهد.

جانباز تجسم عینی ایثار، مردانگی و ازخودگذشتگی است.

جانباز مجاهدی است که از مرزهای مادیات می‌گذرد تا به همه‌چیز برسد. او در حقیقت ازخودگذشته و به خدا رسیده است.

جانبازان، سالکانی هستند که در طی طریق، از کاروان شهادت جامانده‌اند و خدای سبحان چنین مقرر داشته است که مرغ روحشان چند صباحی دیگر در قفس تن و در حصار خاک باقی بماند.

مجاهدت رزمندگان و ایثارگران که دفاعی غیورانه از اسلام و جمهوری اسلامی ایران بود، اسلام و ملت عزیز ایران را سرافراز کرد و شوق فداکاری سرشار از معرفت فروزان و درخشان را در قلب‌ها و ژوئن‌ها هویدا ساخت.

میلاد باسعادت آن غیور مرد دشت کربلا را گرامی داشته و به یاد فداکاری و جوانمردی‌اش این روز را پاس می‌داریم. با امید به اینکه مهر وجودتان همواره پوینده، پاینده و تابنده باشد و گام‌هایتان راسخ و استوار به‌سوی بهروزی و پیروزی رهنمون گردد.

برای بنده افتخاری است که در سالروز ولادت عبد صالح، باب‌الحوائج (حضرت ابوالفضل عباس علیه‌السلام) خجسته زادروز میلاد باسعادت سپه‌سالار کربلا، ضمن سپاس و قدردانی از تلاش‌های بی‌وقفه حضرت‌عالی در این مجموعه صمیمانه‌ترین تبریکات را به شما جانباز گران‌قدر و سرافراز انقلاب اسلامی که برای اعتلای کلمه حق، دفاع از اسلام و کشور اسلامی جانبازی نموده‌اید، تقدیر نمایم.

 

آرش امیرلو

مدیر منطقه چهار

98/01/21

 
 
تعداد بازدید: 2880
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal