شهرداری رشت
۱۳۹۹ جمعه ۷ آذر
به وب سایت منطقه ۴ شهرداری رشت خوش آمدید
عملیات نجات آتش‌نشانان در پی گیر افتادن در بالابر نا ایمن/ آتش نشانی رشت 1399/02/10
عملیات نجات آتش‌نشانان در پی گیر افتادن در بالابر نا ایمن/ آتش نشانی رشت
 
 

125رشت_ به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت، حادثه گیر کردن در بالابر نا ایمن در ساعت 21:40  سه شنبه 9 اردیبهشت 99 به مرکز ستاد فرماندهی آتش‌نشانی رشت اطلاع داده شد.

شهرام مومنی سرپرست سازمان آتش نشانی رشت از اعزام 7 آتش نشان 2 افسر ارشد بهمراه دو دستگاه خودروی نجات به محل حادثه واقع در بلوار حافظ رشت خبر داد.

وی با بیان اینکه در این حادثه دست چپ مردی 49 ساله لابه لای دیوار و بالابر ناایمن گیر افتاده بود، ادامه داد: تیم نجات سریعا با توجه به شدت حادثه و حساسیت وضعیت مصدوم با احتیاط نسبت به اجرای اصول ایمنی اقدام نمودند تا مصدوم را به مکان امن انتقال دهند.

مومنی از آسیب دیدگی و قطع نیمی از انگشت شصت دست چپ مصدوم خبرداد و گفت: متاسفانه بهره گیری از بالابر های ناایمن که بواسطه نبود فضای مناسب در مغازه ها یا کارگاههاو...استفاده می شود سالیانه آسیب های جدی به کاربران آن وارد می آورد که بطور مثال می توان به #کشته شدن #کودک 9 ساله در تاریخ  27 اردیبهشت 98 بهنگام استفاده از بالابر نا ایمن در یک قنادی که نهایتا موجبات گیر کردن وی در لا به لای سقف و بالابر و نهایتا فوت وی را فراهم کرد اشاره نمود.

 
تعداد بازدید: 471
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal