شهرداری رشت
۱۳۹۹ جمعه ۹ خرداد
به وب سایت منطقه ۴ شهرداری رشت خوش آمدید
تجلیل از فرزندان معظم شهدای شاغل منطقه چهار شهرداری رشت 1397/12/22
تجلیل از فرزندان معظم شهدای شاغل منطقه چهار شهرداری رشت

تجلیل از فرزندان معظم شهدای شاغل منطقه چهار شهرداری رشت

 

مراسم تجلیل از فرزندان معظم شهدای شاغل منطقه چهار شهرداری رشت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی منطقه چهار شهرداری رشت، همزمان با 22 اسفند سالروز تاسیس بنیادشهید انقلاب اسلامی و روز شهدا مراسم تجلیل از فرزندان معظم شهید شاغل درمنطقه چهار شهرداری رشت برگزار شد.

در این مراسم حامد عبدالهی عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهررشت، سرهنگ پاسدار مرزبند مدیر ایثارگران سپاه قدس استان گیلان، آرش امیرلو مدیر منطقه چهار شهرداری رشت و جمعی از فرزندان معظم شهدا شاغل منطقه چهار شهرداری رشت حضور داشتند.

حامد عبداللهی عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی رشت در این دیدار با اشاره با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر اظهار کرد: وظیفه همه مسئولان رسیدگی به نیازهای خانواده های شهدا است.

وی با اشاره به اینکه نیازهای فرزندان شهدا در زمان های مختلف متفاوت است افزود: نیازهای فرزندان شهدا باید همواره مورد توجه تمامی مسئولان قرار گیرد.

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی رشت با تاکید بر اینکه نباید از شهدا و خانواده‌های شهدا به عنوان ابزار استفاده شود گفت: اگر اتفاقی در کشور رخ دهد خانواده‌های فرزندان شهدا جان خود را کف دست قرار داده و از نظام و آرمان‌های انقلاب دفاع می‌کنند.

سرهنگ مرزبند مدیر ایثارگران سپاه قدس گیلان نیز در این دیدار به تکریم و تجلیل از خانواده‌های شهدا تاکید کرد.

وی افزود: اگر حمایت‌های کافی از خانواده‌های شهدا صورت گیرد قطعاً شرایط کشور از وضعیت فعلی بهتر خواهد شد.

مدیر امور ایثارگران سپاه قدس گیلان تصریح کرد: بیشترین تجلیل و تکریم از خانواده های معظم شهدا در مجموعه شهرداری و شورای اسلامی رشت صورت می‌گیرد.

آرش امیرلو مدیر منطقه چهار شهرداری رشت نیز در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار کرد: تجلیل از خانواده‌های شهدا نباید تنها به روز و ایام خاصی معطوف باشد و در تمامی ایام باید به فکر قدردانی از زحمات و تلاش های خانواده‌های شهدا باشیم.

 

دو‌شنبه 1397/12/20 (به روایت تصویر)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

عکس از روابط عمومی منطقه چهار

 

تعداد بازدید: 71
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal