شهرداری رشت
۱۳۹۸ يکشنبه ۵ خرداد
به وب سایت منطقه ۴ شهرداری رشت خوش آمدید
پوشش 23 مورد حریق و حادثه توسط آتش نشانان شهر باران در 48 ساعت گذشته /آتش نشانی رشت 1397/12/11
پوشش 23 مورد حریق و حادثه توسط آتش نشانان شهر باران در 48 ساعت گذشته /آتش نشانی رشت

 
 

125رشت- به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت- در 48 ساعت گذشته اقدامات لازم جهت امداد رسانی در حوادث و اطفای آتش در 23 مورد حریق، حادثه و خدمات ایمنی به شهروندان توسط آتش نشانان و تیم های امداد و نجات مستقر در14 ایستگاه آتش نشانی رشت صورت گرفت.

شهرام مومنی معاون عملیات سازمان آتش نشانی رشت در این باره گفت: مرکـز ستاد فرماندهی و کنترل 125 آتش نشانی در 48 ساعت گذشته پاسخگوی 872 تماس تلفنی شهروندان بوده است.

 وی در ادامـه افـزود: از مجموع 23 مـورد عملیات آتش نشانان 5 مورد قفل درب و محبوس شدن افراد درمنزل مسکونی، خودرو و آسانسور، 3 مورد رها سازی حیوانات محبوس شده، 2 مورد بازدید ایمنی از منازل مسکونی، 3 مورد حریق ضایعات، 2 مورد استقرار خودرویی، 5 مورد خدمات ایمنی و 3 مورد دیگر شامل: واژگونی خودرو ، رها سازی حلقه انگشتری از انگشت شهروندان و حریق کلبه از دیگر عملیات آتش نشانان بوده است.

وی در ادامه به حادثه واژگونی خودرو پژو 405 در ساعت 00:49 بامداد جمعه 10 اسفند ماه 97 خبر داد و افزود: این حادثه در خیابان طالقانی (بیستون) ، رخ داد که 4 آتش نشان بهمراه کد نجات سریعا خود را به محل حادثه رساندند.

مومنی با بیان اینکه در این حادثه برخورد خودرو با بلوار موجبات واژگونی آن را فراهم نموده بود افزود: در این حادثه راننده مرد (22 ساله) بهمراه سرنشینان آقای (50 ساله) خانمی (42 ساله) و کودک (10 ساله) از ناحیه سر و پا دچار مصدومیت گردیده بودند که توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی انتقال یافتند.

 شایان ذکر است: سازمان آتش نشانی رشت هم اینک با 14 ایستگاه آتش نشانی در حال خدمت رسانی به شهروندان است که با توجه به آماده باش تمامی آتش نشانان حاضر در شیفت کاری، 16 افسر ارشد بطور شبانه روز در خدمت سازمان و شهروندان هستند که می بایست در تمامی رخداد های اعلام شده در محدوده ایستگاه مربوطه سریعا به محل حوادث اعزام شوند.


 
تعداد بازدید: 21
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal