شهرداری رشت
۱۳۹۸ دوشنبه ۳۱ تير
به وب سایت منطقه ۴ شهرداری رشت خوش آمدید
پیام تبریک مدیر منطقه چهار شهرداری رشت به مناسبت دهه فجر 1397/11/11
پیام تبریک مدیر منطقه چهار شهرداری رشت به مناسبت دهه فجر


جناب آقای مهندس امیرلو مدیر محترم منطقه چهار شهرداری رشت ضمن گرامی‌داشت ایام شهادت بی‌بی دوعالم حضرت فاطمه زهرا(س)، طی پیامی فرارسیدن دهه مبارک فجر که یادآور رشادت‌ها و ایثارگری‌های مردم شریف میهن اسلامی است را محضر رهبری معظم انقلاب و مردم عزیز شهر رشت تبریک گفتند.

 

متن این پیام بدین شرح است:

http://mant4.rasht.ir/dorsapax/userfiles/sub27/20188495411photo_2017-04-10_23-09-39.jpg

 

 
«بسمه تعالی»

 بازگشت و ورود رهبر فرزانه و حکیم انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی در دوازدهم بهمن‌ماه 1357 آخرین نقشه‌های طاغوت را نقش بر آب کرد و ملت مبارز و انقلابی ایران را مصمم‌تر از قبل نمود تا یاوه‌گوئی‌های تفاله‌های طاغوت را پاسخ دندان‌شکن داده و انقلاب اسلامی را به پیروزی نهایی برسانند.

کلام الهی « والفجر و لیال عشر» ، نویدبخش پگاه روشن پیروزی است و خداى متعال را شاکریم که اینک ملت غیور ایران اسلامی بهار تازه‌ای از انقلاب اسلامی را گرامی می‌دارد.

بی‌شک در کتاب وزین تاریخ، صفحه زرین و همیشه ماندگار این واقعیت تاریخی خواهد درخشید، تاریخ آن روزهای پرشور که فرزندان ملت در جای‌جای میهن عزیز و اسلامی برای برافراشتن پرچم اسلام و برپایی نظام اسلامی به پا خاستند و مکتبی را بنیان نهادند که داعیه‌دار گسترش عدالت در سراسر گیتی و پرچم‌دار ترویج و تبیین آموزه‌های اصیل اسلام و انقلاب است.

در سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ضمن تجدیدعهد و میثاق با امام شهیدان، مقام معظم رهبری، شهدای دوران مبارزات مردم علیه رژیم طاغوت، شهدای دوران دفاع مقدس و شهیدان مدافع حرم و خانواده معزز آنان از جانب خود و همکارانم در مجموعه منطقه چهار شهرداری رشت، چهلمین سالگرد بهار آزادی را به عموم همکاران محترم و ملت شریف و غیور ایران اسلامی به‌خصوص شهروندان عزیز شهر باران‌های نقره‌ای تبریک و تهنیت عرض نموده، و از درگاه ایزد منان سعادت، سلامت و سربلندی کلیه همکاران و خدمتگزاران به‌نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را خواستارم.

 

آرش امیرلو

مدیر منطقه چهار

97/11/11

تعداد بازدید: 8
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal