شهرداری رشت
۱۳۹۸ يکشنبه ۵ خرداد
به وب سایت منطقه ۴ شهرداری رشت خوش آمدید
پوشش 11 مورد حریق و حادثه توسط آتش نشانان شهر باران در 24 ساعت گذشته /آتش نشانی رشت 1397/09/13
پوشش 11 مورد حریق و حادثه توسط آتش نشانان شهر باران در 24 ساعت گذشته /آتش نشانی رشت

 

125رشت- به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت- در 24 ساعت گذشته اقدامات لازم جهت امداد رسانی و اطفای آتش در 11 مورد حریق، حادثه و خدمات ایمنی به شهروندان توسط آتش نشانان و تیم های امداد و نجات 14 ایستگاه آتش نشانی رشت صورت گرفت.

شهرام مومنی معاون عملیات سازمان آتش نشانی رشت در این باره گفت: مرکـز ستاد فرماندهی و کنترل 125 آتش نشانی در 24 ساعت گذشته پاسخگوی 417 تماس شهروندان بوده است.

وی در ادامـه افـزود: 11 مـورد عملیات آتش نشانان با 19 مرتبه خـروج خودروهای اطفایی و امدادی جهت پوشش 4 مورد قفل درب و محبوس شدن افراد در منزل مسکونی،اماکن عمومی و آسانسور ، 3 مورد بازدید ایمنی از منازل مسکونی و اماکن تجاری بواسطه بازدید و پیشگیری از بروز آتش سوزی ، یک مورد غواصی و 3 مورد دیگر شامل: حریق خودرو، حریق ضایعات و خدمات ایمنی بوده است.

وی در ادامه به آتش سوزی خودرو در ساعت 20:01 روز گذشته 12 آذر 97 خبر داد و افزود: این حادثه در بلوار مدرس رشت رخ داده بود که آتش نشانان سریعا نسبت به مهار و اطفای آتش اقدام کردند که علت حادثه توسط کارشناسان در دست بررسی و خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیب جانی نرسید.

 

 
تعداد بازدید: 36
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal